İptal ve İade Koşulları

 

Taşıma sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü/ürünleri teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Orjinal ambalajı bozulmuş/açılmış, kullanılmış, tekrar satılabilir özelliği kaybedilmiş ürünler (ürünün kendisinde bir ayıp/kusur olmadığı müddetçe) iade edilemez. Kullanılmamış, hasar görmemiş, orjinal ambalajı açılmamış ürünler iade edilebilir. Siparişiniz elinize hasarsız şekilde ulaşmış ve iade etmek istiyorsanız iade işlemini yapmadan önce 0 543 616 6494 nolu numaradan bize ulaşarak bilgi veriniz. İadeler yalnızca anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile yapılabilmektedir. Promosyonlu ürünler alındığında, ürünle birlikte mutlaka promosyonda gönderilmelidir. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünler, size geldiği gibi taşıma sırasında hasar görmeyecek ve korunaklı bir şekilde paketlenerek kargoya teslim edilmelidir.

 

İade edilen üründe veya ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vb. durumlar tespit edildiğinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi halinde GOLDEN PET; ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Ayrıca iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ Kargo Ücretsiz olan 150 TL altında kaldığında, iade tutarından kargo ücreti düşülerek, kalan meblağ iade edilir.

 

Siparişlerin hazırlanması sırasında gerekli dikkat ve özen gösterilmesine rağmen son kullanım tarihi sitede belirtilen tarihten farklı olan veya geçmiş olan bir ürün size teslim edildiğinde, bu ürünün ambalajı açılmış olsa dahi iade edilebilir.

 

Golden.pet.com.tr’ye ulaşan ve kontrol edildikten sonra iadesi onaylanan siparişlerin ücret iadeleri 1-10 iş günü içerisinde yapılır.

 

İade adresimiz Bahçeleriçi Mah. 274. sokak No:5/A Mamak/ANKARA’dır.