Teslimat ve Kargo

Saat 15.00’e kadar verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin goldenpet.com.tr'ye uzaklığına göre kargo şirketi, 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Aras Kargo’dur. Kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. Kapıda ödeme seçeneğinde, kargo görevlisi tarafından kapıda ödeme için ek ücret talep edilmektedir.

 

Siparişinizi oluştururken siparişinizin tahmini kargoya teslim edileceği tarihi görebilirsiniz. Goldenpet.com.tr, tahmini olarak verdiği bu tarihte kargoya siparişin teslim edilmesini sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır.

 

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

 

Siparişlerinizin size hasarsız ulaşması için en iyi şekilde paketliyor ve sağlam koliler kullanıyoruz. Buna rağmen, eğer kargoda taşınırken koli içerisindeki ürüne bir zarar (kırılma, patlama, çatlama vb.) gelirse lütfen bize ulaşın. Hasarlı ürünlerde, hasar sebebinin kargoda sürecinde yaşandığı kesinleştiğinde satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri ücretsiz olarak tekrar göndermekteyiz.

 

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

.